Dom

Modular Lab Limited

Profil firmy
Modular Lab Limited wdraża koncepcję "przyczyniania się do oczyszczania środowiska, tworzenia korzyści dla przedsiębiorstw i budowania jasnej przyszłości dla personelu" oraz ustanawia harmonijną atmosferę przedsiębiorczości.

Modular Lab Limited stosuje się do strategii krajowej, nalega na transformację "inteligentnego wytwarzania" i "high-end". Staramy się zmieniać metody produkcji i świadczenia usług w chińskich podobnych branżach i zaangażować się w budowę wiodącej marki chińskich inteligentnych laboratoriów cyfrowych i stając się światowym producentem sprzętu laboratoryjnego.

Zgodnie z profesjonalnymi, wystandaryzowanymi i strategicznymi wytycznymi handlowymi, Modular zajmuje się różnymi laboratoriami projekt GMP, dekoracje laboratoryjne, czyste dekoracje warsztatowe, specjalistyczne meble i sprzęt laboratoryjny, urządzenia medyczne, inżynieria systemu HAVC, inżynieria wodna, scentralizowany system zaopatrzenia w gaz inżynierii wodnej, inżynierii czystej wody, inżynierii systemów sterowania monitorem, projektowaniu systemu oczyszczania ścieków i oczyszczania ścieków oraz cyfrowego inteligentnego systemu sterowania i szczerze mówiąc zapewnia kompleksowe usługi w zakresie inteligentnego bezpiecznego laboratorium.

Modular Lab Limited oparty na innowacyjnym wzornictwie i najlepszej technologii instalacyjnej zapewnia rozsądne rozmieszczenie pomieszczeń w badaniach naukowych, wyposażono w zaawansowane instrumenty i kompletne urządzenia wspomagające, a także funkcje otwierania i udostępniania, które mogą sprostać różnym środowiskom laboratoryjnym i wymaganiom.

Wprowadziła nieskoń czonĘ ... innowacyjnĘ ... moc do chiń skiej inteligentnej bezpiecznej konstrukcji laboratoryjnej, a także zwróciła się o zaawansowanĘ ... oryginalność do wydajnej wydajnoś ci, aby promować krajowe zdolnoś ci na rzecz innowacji technologicznych i konkurencyjnoś

Tymczasem cyfrowe, bezpieczne, zielone laboratoria, zbudowane przez firmę Modular, skutecznie przetwarzają i redukują marnotrawstwo i toksyczne gazy, pyły i inne zanieczyszczenia, stają się rodzajem niekończącego się zielonego impetu naukowego i odgrywają istotną rolę w globalnej ochronie środowiska.

Do tej pory Modular z powodzeniem zrealizował liczne doskonałe projekty laboratoryjne dla krajowych ośrodków badawczych, jednostek naukowych, szpitali, ośrodków kontroli chorób, gimnazjów, szkół technicznych, przedsiębiorstw państwowych, globalnych 500 największych przedsiębiorstw itd.

Założyła długoterminowe relacje kooperacyjne z ponad stu firmami, kolegiami i szkołami. Cieszy się dobrą opinią w branży i silnym wpływem marki.

Moduł nalega na zdobycie rynków z jakością, korzenie w Chinach i marszami na świat. Uczestniczył w komunikacji biznesowej między delegacją Chin i Pakistanu w globalnej komorze rozpoczęcia w Guangdongu, a także przyczynił się do promowania globalnego przemysłu przemysłowego i handlowego.

 

Modular Lab Limited dba o świat, a serdecznie buduje wiodącą markę niezawodnych, cyfrowych, inteligentnych i bezpiecznych laboratoriów.

nasza firma
  • Historia
  • Usługa
  • Nasz zespół
Modular Lab Limited, kierując się strategią opartą na innowacjach, różne dziedziny życia realizują transformację z produkcji Made in China to Created in China.

Laboratorium jako znacząca część krajowego systemu innowacji technologicznych jest korzystne dla wzmocnienia zasobów nauki i technologii oraz oryginalnych innowacyjnych zdolności i przekształcania przedsiębiorstwa w temat innowacji technologicznych. Do chwili obecnej liczne krajowe laboratoria kluczowe zostały kolejno utworzone w całym kraju.

W 2009 roku firma Modular założyła profesjonalną, kompleksową firmę oferującą kompleksową obsługę kompleksowej instalacji laboratoryjnej. Od tamtej pory dążyła do postępu, współpracy, uczciwości i innowacyjności, osiągnęła skokowe postępy, zdobyła kwalifikacje zawodowe w wielu dziedzinach i kolejno tworzyła wiele oddziałów.

W 2009 roku dostaliśmy System Zarządzania Środowiskiem ISO14001, coraz więcej klientów ufa nam dlatego, że jesteśmy ochronistą środowiska.

W 2010 roku dostaliśmy system zarządzania jakością ISO9001, nasze produkty zyskują dobrą reputację powodując dobrą jakość.

W 2011 r. Zdobądź poziom certyfikacji dekoracji i projektowania trzy, nawiązuj współpracę z tradycyjnym chińskim szpitalem medycznym w Foshan.

W 2012 r. Got Mechatronika i Inteligentna certyfikacja, nawiązać współpracę z guanzhou nowych zasobów napojów.

W 2013 r. Dostał sprzęt medyczny Lincense, nawiązał współpracę z firmą hubei yilu.

W 2014 r. Uzyskał certyfikat SIRA ds. Ochrony Zdrowia w Pracowni, nawiązał współpracę z firmą guagndong zhimeizhai.

W 2015 r. Uzyskał pozwolenie na pracę, współpracę z Novartis w oddziale PK.

W 2016 r. Uzyskał poziom certyfikacji dekoracji i projektowania Dwa, współpracuje z szkołą zdrowia w Guangzhou.

Modular Lab Limited Modular Lab Limited Modular Lab Limited Modular Lab Limited Modular Lab Limited Modular Lab Limited
1 2 3 4 5 6
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Azji wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Afryka

Oceania

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

marki : Modułowe

Ilość pracowników : 150~2000

Coroczne wyprzedaże : 2500000-3500000

Rok założenia : 2009

pc Export : 60% - 70%

certyfikaty

Nasze produkty przeszły wiele certyfikatów.

dobra jakość Meble laboratoryjne w szkole na sprzedaż dobra jakość Meble laboratoryjne w szkole na sprzedaż dobra jakość Meble laboratoryjne w szkole na sprzedaż dobra jakość Meble laboratoryjne w szkole na sprzedaż